Valašská romantika pro celou rodinu

Chalupa Radlica ve Valašské Bystřici

Hledáte přírodou obklopené místo pro pobyt s rodinou nebo přáteli? Dále nehledejte, už jste jej našli! Naše chalupa se  nachází na kraji obce, ve svahu a pobyt v krásných Beskydech si užijete i díky venkovní terase a grilu.

Na chalupě se v pěti ložnicích komfortně ubytuje až deset osob, kterým jsou k dispozici dvě koupelny s toaletou, dvě vybavené kuchyně a společenská místnost s televizí, satelitem, rádiem a DVD přehrávačem. 

Pobyt na chalupě si užijí především rodiny s dětmi, které si mohou hrát na oplocené zahradě, a milovníci přírody i sportování. Nedaleká přehrada Bystřička vás zláká k různým druhům vodních sportů, zároveň si její okolí užijí také příznivci rybaření, plavání, turistiky a cyklistiky. V zimě si pak přijdou na své především lyžaři, na které čeká několik středisek v blízkém okolí chalupy.

REZERVUJTE SI NAŠI CHALUPU

ubytujte se na víkend, týden či u nás oslavte Silvestra

Pobyt v srdci Beskyd

Obec Valašská Bystřice, která je součástí CHKO Beskydy, leží 8 km od Rožnova pod Radhoštěm. Kromě zachovaných typických valašských dřevěnic a nádherného barokního kostela Nanebevzetí Panny Marie se v obci nachází také veškerá nutná občanská vybavenost od obchodů s potravinami po restaurace a hospody.

Chalupa pro rodiny

Velká oplocená zahrada, posezení na terase, grilování v krbu a soukromí nerušené hluky města. Zní vám to jako ideální dovolená? Na chalupě v Bystřicích se bude líbit vám i vašim dětem.

Sporty v zimě i v létě

Neumíte si představit dovolenou bez sportování? V létě si u nás budete moci zajezit na kole, zarybařit, nebo se procházet okolními horami. V zimě si nezapomeňte přivézt sjezdové i běžecké lyže. Lyžařská střediska jsou totiž nedaleko a čekají na vás i kilometry upravených stop pro běžkování.