Příroda na dosah ruky

Chalupa Pod Smrčkem

Hledáte únik z ruchu velkoměsta? Potřebujete klid na práci či se rádi procházíte po lesích? Právě pro vás je tu naše chalupa postavené na kraji lesa s úchvatným výhledem na horu Ondřejník. 

Velmi dobře udržovaný objekt ze sedmdesátých let donedávna sloužil jako rodinná výletní chata, nabízí tedy vše nutné k prožití bezstarostných dnů bez ruchu měst, aut a přemíry lidí. 

Příjezdovou cestou se dostanete až k domu samotnému. V zimních měsících je pro příjezd potřeba použít sněžné řetězy nebo 4x4. Pro parkování je možno využít garáž.

V okolí domu se nachází několik chat, které se využívají taktéž k rekreaci. Jsou vzdáleny cca 50 - 100 metrů. Travnatá plocha kolem domu výborně poslouží dětem k jejich hrám. Pobyt vám zpříjemní také venkovní posezení a krb ke grilování.

REZERVUJTE SI CHATU

ubytování až pro šest osob ve dvou ložnicích

Pohodlí přímo na chatě

Při relaxaci i zábavě jistě oceníte společenskou místnost s velkým oknem nabízejícím pohled na okolní hory a vesnice. K dispozici vám bude plně vybavená kuchyň, koupelna, toaleta, garáž, balkón i zahrada s posezením.

Krásy v nejbližším okolí

Horská obec Čeladná patří k nejčastěji navštěvovaným místům severní Moravy, protože její dominantou je krásná příroda, lesnaté kopce a nádherné údolí řeky Čeladenky. Na území obce se nachází několik chráněných rezervací, a to v Podolánkách, na Kněhyni a Čertově mlýnu.

Golfový resort Čeladná

Foto - z vlastních zdrojů

V těsné blízkosti centra Čeladné se nachází největší středoevropský golfový areál, jehož součástí jsou dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště s klubovkou, jízdárnou a restaurací. Další golfová střediska najdete v nedaleké obci Ostravice, nebo v Rožnově pod Radhoštěm.