Ubytování v rodinném pensionu na Dolní Bečvě

Příroda a krása valašských kopců na dosah

Hledáte místo pro klidnou dovolenou? Rádi sportujete v létě i v zimě? Chcete oslavit své narozeniny či snad pořádáte firemní večírek nebo team-building?

To jste správně u Blinků! Pension s vlastní uzavřenou zahradou vyhoví všem vašim požadavkům a paní Ljuba s panem Břetislavem se postarají, abyste se u nás cítili jako doma. Lidský přístup a snaha vyhovět vašim představám jsou pro nás zásadní. Napište, zavolejte a jistě se dohodneme.

Zrekonstruovaný hospodářský statek z počátku 20. století nabízí 17 lůžek a čtyři přistýlky v šesti pokojích. Většina pokojů je vybavena vlastní kuchyňskou linkou a koupelnou s WC. Dva dvoulužkové pokoje v přízemí mají společné sociální zařízení a možnost využití kuchyně ve společenské místnosti. Tyto pokoje jsou uzpůsobené pro vozíčkáře. Pro pořádání firemních či rodinných akcí je ideální společenská místnost s krbem a výčepem. 

Před pensionem je velká zahrada s krytým posezením, venkovním krbem pro opékání a dětským hřištěm. Samozřejmostí je i vlastní parkoviště či úschova kol a lyží i wifi internet.

Okolí pensionu skýtá nepřeberné množství vyžití ve všech ročních obdobích a je ideální pro sportování v létě i zimě. Pension se nachází v docházkové vzálenosti malebného městečka Rožnova pod Radhoštěm, kde můžete kromě jiného navštívit věhlasné Valaššké muzeum v přírodě. Na další jednodenní výlety se můžete vypravit do Lipníku nad Bečvou, Štramberku, Kopřivnice či na Hukvaldy. Turisty pak jistě zláká mnoho značených cest po okolních beskydských kopcích, například na Radhošť, Soláň, Bílou či na Bumbálku. 

Sportovci ocení především snadnou dostupnost cyklostezky Bečva, jež prochází takřka pod okny našeho pensionu. Vydat se po ní můžete od pramenů řeky Bečvy až k jejímu soutoku s Moravou, což představuje na 160 kilometrů značených cyklistických tratí. Zimních radovánek si můžete užít nejen na svazích nedalekých lyžařských středisek, ale také na desítkách kilometrů upravených stop pro běžecké lyžování.  

REZERVUJTE SI U NÁS POKOJ

noc již od 330,-

Oslavte váš významný den

Narozeniny, výročí, rodinné sešlosti i svatby. Pro všechny tyto příležitosti pro vás připravíme tabuli i menu šité na míru. Kromě osobního přístupu u nás oceníte soukromí, možnost ubytování i venkovní posezení s dětským hřištěm. Zábava může začít!

Prozkoumejte okolí pensionu

Náš pension je ideálním místem pro nespočet jednodenních výletů po beskydských kopcích i městských či historických památkách. Do Štramberka můžete zajet na pověstnou trúbu a "štramberské uši", nedaleká Kopřivnice zase potěší milovníky tatrovek, Ostrava zaujme hornickým a metalurgickým dědictvím a při cestě na hukvaldský hrad možná zažijete stejnou inspiraci jako Janáček při skládání Lišky Bystroušky. A věděli jste, že v Rožnově pod Radhoštěm jsou pivní lázně?!

Sportujte v prostředí Beskyd

Rádi lyžujete? Jezdíte na kole? Běžkujete? Našli jste ideální místo, kde si v každém ročním období dáte "do těla". Lyžařská střediska na Pustevnách, Soláni, Bílé a na Horní Bečvě jsou v dojezdové vzdálenosti linkových autobusů a cyklostezka Bečva, táhnoucí se od pramene Rožnovské Bečvy až po její soutok s Moravou, vede přímo pod okny pensionu!